Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Titel: Groote boomgroep
Gesigneerd: rechtsonder met potlood en AZ in de plaat
Jaartal: ca 1939
Afmetingen werk: 24/29 cm
Afmetingen geheel: 37/44 cm
Ingelijst: ja met passe-partout
Materiaal: Kleurenhoutsnede handdruk
Conditie: Werk is in perfecte staat. Het werk zit nog in de originele lijst. De lijst heeft wat minime beschadigingen en mist een stukje van de linker bovenhoek (zie foto).
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Heeze, Niederlande |
Ort des Objekts | Heeze, Niederlande |
Startzeit | 6-2-2017 um 21:37 |
Endzeit | 20-2-2017 um 21:37 |