Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Gemengde techniek van Ariën Winkel op creme kleurig papier
Handgesigneerd
Formaat 50 x 70 cm
conditie: in goede staat
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 10 euro, andere EU landen 17,50 euro .
Indien U meer kavels van dezelfde aanbieder wint dan betaalt U maar 1 keer verzendkosten
Garantie: De standaard garantie op werken is 3 weken. Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Startzeit | 27-12-2015 um 16:36 |
Endzeit | 3-1-2016 um 16:36 |