Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Origineel werk gemaakt op papier door Arien Winkel. De titel van het werk is koekje happen.
De afmeting bedraagt maar liefst 66 x 50 cm. Het werk is gedateerd en uiteraard handgesigneerd.
Ariens voorkeuren op papier of doek te zetten zijn orkesten/muzikanten/dames
Actie: Bij aankoop van 2 werken tegelijk van Arien Winkel geen verzendkosten binnen Nederland. Buiten Nederland zal het verzendtarief wat in Nederland geldt in mindering worden gebracht op de verzendkosten.