Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Schilder : Armand Campi (1942-2008)
Titel/Voorstelling: " Madonna "
Datering: ca. 1980
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 50 x 45 cm (doek) en 52 x 47 cm ( in lijst)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed
ARMAND CAMPI (1942-2008) WERD IN VICHY, FRANKRIJK GEBOREN, BRACHT ZIJN JEUGD DOOR IN CUBA EN KWAM OP ZIJN NEGENTIENDE ALLEEN NAAR NAAR PARIJS. DAAR VOLGDE HIJ SCHILDERLESSEN AAN LA GRANDE CHAUMIËRE. IN 1994 KWAM HIJ NAAR NEDERLAND WAAR HIJ IN 2008 OVERLEED.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 10-6-2017 um 14:56 |
Endzeit | 24-6-2017 um 23:11 |