Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Olieverf op paneel , gesigneerd Links onder, gedateerd 1938
Armand De Weerdt ( Niel 1890 - Deurne (B 1982 ) was een Belgische schilder.
De Lesse is een rivier nabij Antwerpen, een geliefde plek voor vele van zijn taferelen.
Opleiding aan het Hoger instituut en Academie te Antwerpen. Leerling van Charel Mertens en Julien De Vriendt.
Van 1918 tot 1920 leerling van C. Montald te Brussel.
Eerlijk en openhartig schilder van zijn eigen streek de Rupelstreek.
Werken van hem hangt in het museum van Antwerpen. Vermeld in de Belgische kunstboeken .
Olieverf op paneel ( 44 x 50 cm ) in goede staat.
Met kader ( 58 x 64 cm ) in goede staat, met gebruikerssporen.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Deurne, Niederlande |
Startzeit | 10-8-2017 um 19:36 |
Endzeit | 24-8-2017 um 19:36 |
Ort des Objekts | Deurne, Niederlande |