Victor Adam - Picardie-Pferde – kostbare handkolorierte Lithographie in einem kostbaren Rahmen
Gustavsberg - Schwedisches Design – signierter Teller mit handbemaltem Alpenveilchen
Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1945 bis 1999 |
Signiert | Hand signiert |
ARMANDO (1929).
ZELDZAAM!
Een bijzonder kenmerkende giclee van het beroemde en internationaal zeer gewaardeerde werk van deze in Amsterdam geboren kunstenaar.
Titel: Schwarzes Bild.
Techniek: Glicee op handgeschept katoenpapier.
Signatuur: r.o. handgesigneerd met potlood.
Oplage: l.o. 6/30.
Jaar: 2014.
Afmetingen blad: 57 cm bij 60 cm.
Afmetingen beeld: 43,5 cm bij 49,5 cm.
Conditie: In nieuwstaat.
In zijn atelier, gevestigd in een oude kazerne in Potsdam, net buiten Berlijn, werkt de inmiddels 85-jarige kunstenaar nog iedere dag aan zijn doeken en aan zijn sculpturen. Met de bezetenheid en de bevlogenheid van een kunstenaar die leeft voor zijn kunst.
Uit dat huidige werk van Armando spreekt een bevrijding. De doeken zijn grootse en spannende abstracte studies die lijken te verwijzen naar mysterieuze en hogere zaken die het leven van alledag overstijgen. De kleur is opnieuw doorgebroken na een zwart/wit/grijze periode. Soms in overdadige rode en blauwe monochromen, dan weer verfijnd in relatie met zijn bekende zwarte verfstreken. Ook in de jaren 60 maakte Armando in zijn ‘zero periode’ verschillende kleurenmonochromen.
Verzendkosten: € 12,50 (binnen Nederland). Naar België € 20,-
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.
ZZZW
Sendung | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Voorschoten, Niederlande |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Ja, das ist möglich |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 17-3-2018 um 12:56 |
Endzeit | 26-3-2018 um 19:56 |