Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Armando.
Zeer krachtige giclee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.
Titel: Landschaft.
Jaar: 2014.
Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.
Materiaal: Giclee op handgeschept katoenpapier.
Afmetingen blad: 54 cm. bij 60 cm.
Afmetingen beeld: 40 cm. bij 50 cm.
Oplage: Beperkt tot 30 stuks. Dit is 10 / 30,
Ingelijst: nee.
Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.
Verzending: Aangetekend met Track&Trace door Post.nl € 12,50 binnen Nederland. Naar België: € 20,
Uitsluitend verzending.
ZZZW
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 8-4-2018 um 1:59 |
Endzeit | 4-6-2018 um 8:02 |