Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
ARMANDO.
Hele mooie giclee van een schilderij met in door Armando niet veel gebruikte kleuren. Ik vind het een topstuk.
Dit werk is wordt zeer zelden aangeboden.
Zeer fraaie giclee op handgemaakt katoenpapier.
Afmetingen blad: 54 x 60 cm.
Afmetingen beeld: 41 x 50 cm.
Titel: Landschaft.
Jaar: 2016.
Oplage: Slechts 30 stuks wereldwijd. Dit is nummer 30.
Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.
Conditie: Als nieuw. Niet eerder ingelijst geweest.
Startzeit | 13-1-2018 um 9:15 |
Endzeit | 19-1-2018 um 21:15 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |