Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Sondereditionen |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Map van Armando met twee tekstbladen. In de map hebben de 3 litho's uit de bomenserie gezeten. Titel: Confrontaties tussen potlood en papier. Afmetingen map: H43 x b32 cm. Afmetingen bladen: H40 x b30cm. Conditie: in goede staat. De map heeft hier en daar wat gebruikssporen. De map wordt geleverd zonder de litho's!
ZZOC
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 18-11-2017 um 20:03 |
Endzeit | 27-11-2017 um 20:03 |