Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Armando.
Bijzonder fraaie en grote giclee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.
Titel: Landschaft.
Jaar: 2015.
Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.
Materiaal: Giclee op handgeschept katoenpapier.
Afmetingen blad: 62 cm. bij 60 cm.
Afmetingen beeld: 50 cm. bij 50 cm.
Oplage: Slachts 30 stuks. Dit is 27 / 30
Ingelijst: nee.
Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.
ZZZW
Startzeit | 25-1-2018 um 14:57 |
Endzeit | 2-2-2018 um 20:57 |
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |