Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
ARMANDO (1929
Een bijzonder kenmerkende glicee van het beroemde en internationaal zeer gewaardeerde werk van deze in Amsterdam geboren kunstenaar.
Titel: Der Zaun.
Techniek: Glicee op handgeschept katoenpapier.
Signatuur: r.o. handgesigneerd met potlood.
Oplage: 30 exemplaren en enkele e.a. Dit is een e.a.
Dit is een van de meest gezochte werken van Armando! ZELDZAAM!
Jaar: 2015.
Afmetingen blad: 62,5 cm bij 60,5 cm.
Afmetingen beeld: 49,5 cm bij 49,5 cm.
Conditie: In nieuwstaat.
In zijn atelier, gevestigd in een oude kazerne in Potsdam, net buiten Berlijn, werkt de inmiddels 87-jarige kunstenaar nog iedere dag aan zijn doeken en aan zijn sculpturen. Met de bezetenheid en de bevlogenheid van een kunstenaar die leeft voor zijn kunst.
Verzendkosten: € 12,50 (binnen Nederland). Naar België: € 20,-
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.
ZZZW
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 8-4-2018 um 0:35 |
Endzeit | 13-4-2018 um 20:35 |