Bert Houweling - Foto, Penzance – gerahmt
Alfons Vermeir - Stadtansicht, Öl auf Leinwand (sauber gerahmt)
Jan Montyn - La Cage de Temps II, Aquatinta-Radierung (sauber gerahmt)
Ari Stolk - Kuifmees - Gouache
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Typisch olieverf op doek van Arnold Marc Gorter. Gesigneerd linksonder.
Doekmaat 60 x 48 cm. Fraai ingelijst. Lijstmaat 79 x 66 cm.
Aan achterzijde een gesigneerde sticker van "Watson Art Galleries" te Montreal (Canada).
Engelse titel "The deep pool: Autumn"