Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige kleurenzeefdruk van de bekende kunstenaar Arnold van Griensven
Aantal gemaakt Slechts 80
Titel: Rode kikkerbil..
Beeldformaat:66cm x 56cm
Formaat lijst: 90cm x 90 cm (!)
Handgesigneer met potlood en uit 2001
Professioneel ingelijst achter glas met pass.part in rood hout bruine lijst
Absolute nieuwstaat
Startzeit | 28-2-2017 um 14:12 |
Endzeit | 14-3-2017 um 20:12 |
Ort des Objekts | Hilversum, Niederlande |