Freek van den Berg - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Deze ets met droge naald van Arthur Briscoe heeft een oplage van 75 exermplaren; dit is nr.45. Beeldformaat 15.5 x 24.7 cm. Blad 21 x 28 cm.Jaar 1929. Gesigneerd en oplagevermelding met pen. De ets is in goede conditie en op traditionele wijze ingelijst. Verzending is mogelijk. Kosten 10 euro.
Ort des Objekts | Roermond, Niederlande |
Startzeit | 26-4-2017 um 14:08 |
Endzeit | 6-5-2017 um 14:08 |