Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1980 |
Technik | Füller (Tinte) |
Gerahmt | Glasschaden |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Titel: We zien wel
Afmeting (incl. lijst): 50.5 x 65.5 cm
Soort Lijst: Aluminium lijst zonder glasplaat
Herkomst: BKR Rotterdam (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(vk362413)
Zustand | |
Zustand | Gut |
De glasplaat van dit kunstwerk is verwijderd. Op de achterzijde van de lijst zit een adresplaatje van de kunstenaar die uitstekend verzorgd is. | |
Ort des Objekts | Eersel, Niederlande |
Startzeit | 20-8-2018 um 13:26 |
Endzeit | 28-8-2018 um 20:45 |