Arie Zuidersma - Linolschnitt - Dorfansicht von Ballum
Fernande Daniels - Laas - Pferde
Philip Vencken - Acryl auf Leinwand, Tierkarneval
Marianne Aulman - handsignierte Lithographie | 'Geheimnis des Meeres I' | 1994
OLIEVERF abstract van Boerboom uit Arnhem.
Het werk is professioneel ingelijst in een mat aluminium omlijsting, maar oorspronkelijk opgespannen op spieraam (zie foto 2). het werk verkeert in onberispelijke staat. Compleet met ophangsysteem kan het werk zondermeer direct aan de wand worden opgehangen.
Maat: 67x67x5cm
Startzeit | 28-2-2016 um 16:45 |
Endzeit | 13-3-2016 um 12:45 |