Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Een prachtig kunstwerk (gemengde techniek) van de kunstenaar Bert Boerboom. Met lijst. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1986. Afmetingen met lijst: 65 cm. x 47 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is op afspraak ook mogelijk.
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 30-7-2017 um 21:45 |
Endzeit | 9-8-2017 um 21:45 |