Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Het schilderij; Yellowhead, van de Haarlemse kunstenaar Bert Maurits, woonachtig en werkzaam in Haarlem, is geïnspireerd op een foto van een vriendin. Maurits, die bestaande schildersstijlen mixt waardoor zijn werk raakvlakken heeft met zowel het abstract-expressionisme als Street en popart, laat zich wel vaker inspireren door foto’s of beelden uit de mainstream media of eigen archief. Dit schilderij, een origineel en dus uniek kunstwerk, stamt uit 2014. Het kunstwerk, 50 bij 60 cm, word verkocht met bijpassende witte houten lijst. Met lijst meet het schilderij 74 bij 64 cm. Het doek is in prima staat en een mooi voorbeeld van zijn figuratieve stijl.
Het kunstwerk kan bij het atelier van de kunstenaar worden opgehaald. Indien echt noodzakelijk kan het kunstwerk, op kosten van de koper, verzonden worden.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 30-8-2017 um 15:15 |
Endzeit | 6-9-2017 um 15:20 |