Joan Gardy Artigas - Der Anteil anderer
Moo Chew Wong - Mein Zeichenbrett
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1988 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 97 x 68 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 33 exemplaren |
Gesigneerde en genummerde zeefdruk van Betinna Lopetro. Daar word je vrolijk van! Formaat 97 x 68 cm. De zeefdruk kan met passe-partout worden opgehaald in de schatkamer van Rotor in Gorcum of zonder passe-partout aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Nummer 29 van 33 exemplaren.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Arkel, Niederlande | ||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 23-9-2022 um 8:36 |
Endzeit | 7-10-2022 um 21:15 |