Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Prachtig origineel werk (aquarel) van de kunstenares Bianca Tangande (1956), getiteld: 28 days her live.
Afmetingen circa 94 x 56 cm inclusief lijst.
In uitstekende staat (lijst vertoont gebruikerssporen)
Oorspronkelijke galerieprijs € 435,=
Ivm glaswerk en formaat kan dit werk alleen worden afgehaald.
Startzeit | 18-7-2012 um 20:16 |
Endzeit | 1-8-2012 um 20:16 |