Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar:Bill Bodewes
Grote Ets en Litho (bevestigd op passe-partout blad)
Handgesigneerd en Genummerd 9/20 eigen druk
Afm Beeld 65x50 cm Passe-partout blad 77x55 cm
Verzendkosten 12.50 in ned 17.50 in belgie
Startzeit | 16-1-2015 um 10:18 |
Endzeit | 21-1-2015 um 10:18 |