Roger Raveel - Abstrakte Arbeit
Herman Brood - Offsetlithographie, im Druck signiert
Philippe Labarthe - Kontroverse zwischen diesem und jenem
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar:Bill Bodewes
Fraaie Ets en Litho op geschept papier in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd 13/20
Wordt geleverd op onderblad afmeting 77x55 cm
Verzendkosten 12.50 in ned 17.50 in belgie
Startzeit | 25-2-2015 um 15:36 |
Endzeit | 3-3-2015 um 15:36 |