Meta Pluckebaum-Weber - Ein zärtlicher Moment
Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar:Bill Bodewes
Prachtige ets en litho op geschept papier in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd 12/20
Wordt geleverd op onderblad afm 77x55 cm
Verzendkosten 12.50 in ned 17.50 in belgie
Startzeit | 25-2-2015 um 15:36 |
Endzeit | 3-3-2015 um 15:36 |