Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-SOMMERSTRAUß Handsigniert
Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-Frühlingsstrauß, handsigniert
Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-TULPEN in PASTELL Handsigniert
Willem van Dort (sr.) - Visser
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Vrolijke Kleurets van Bill Bodewes 1990
Titel "Kunstuk "
Oplage slechts 25, waarvan deze nummer 3
handgesigneerd en betiteld
afmetingen 86x70cm
in passe partout en lijst
Galeriewaarde 350€
Ophanggereed
conditie uitstekend
Wordt aangetekend verzonden
Startzeit | 19-7-2016 um 20:29 |
Endzeit | 27-7-2016 um 20:29 |