Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Een schitterend genreschilderij (moeder met kind) van de kunstenares Bob Hylkema Damen (1900-1990). Gesigneerd rechts onder. Afmetingen: 58 cm. x 48 cm. (met lijst). Conditie doek: goed. De lijst is eenvoudig en heeft gebruikssporen. Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: RKD.nl/damen.
Startzeit | 6-1-2017 um 11:30 |
Endzeit | 13-1-2017 um 11:30 |