18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
In fijn pointilistische stijl met kleurpotlood getekend op een gouache ondergrond op Schoellerhammerpapier. In lijst en passepartout. De tekening meet 75,5x56 cm in een zwarte lijst met vergulde rand van 105x88 cm. rechtsonder gesigneerd met Bodi. Op de achterzijde eventeens gesigneerd 1982-1983 en technische info.
Startzeit | 7-8-2015 um 22:06 |
Endzeit | 21-8-2015 um 22:06 |