Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
In fijn pointilistische stijl gemaakt met kleurpotlood en gouache op papier. De tekening, 24x24 cm in een zwarte lijst met vergulde rand van 46x46 cm, is rechtsonder gesigneerd met Bodi. Op de achterkant meer info waaronder signering met Bodi, het jaartal 1982 en technische info.
Startzeit | 7-8-2015 um 22:13 |
Endzeit | 21-8-2015 um 22:13 |