Antoine Timmermans - Keramik, Schwein von Milo, (nach Venus von Milo)
Royal Leerdam - Jens Pfeiffer - Glaskunstbeurs jaarobject
Austin Productions - Umarmung der Liebenden
Ton Gouka - ABSTRAKT AUS STAHL
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Groot formaat litho door Bram van Velde , Abstracte vorm verwerkt in een typerende van Velde compositie.
Kunstenaar : Bram van Velde
titel: Forest
techniek ; litho
afmetingen ; ca. 64 x 47,5 cm.
gesigneerd : Bram van Velde
gedateerd : ongedateerd, maar volgens oeuvre catalogus , 1970
oplage: epreuve d'artiste / e.a.
conditie: mint voor de afbeelding, nm+ voor het blad
Oeuvre catalogus nr. MP61
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Leidschendam, Niederlande |
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 30-5-2017 um 13:50 |
Endzeit | 21-7-2017 um 7:10 |