Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1968 |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Surrealistisch |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 25 |
Ronduit apart werk van de beroemde Zuid-Afrikaanse/Franse schrijver, dichter en beeldend kunstenaar Breyten Breytenbach. Een soort kruising tussen Kamagurka, Kanters en Melle. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’68) en genummerd (23/25), in de plaat getiteld, gesitueerd (“Hotel de Montmort / Parys”) en nogmaals gedateerd (“1 april 1968”). In goede conditie, hele lichte golving aan de uiterste linker- en rechterkant van het blad, wat vage vegen in de witte marge linksboven en een heel ondiepe deuk/kras rechtsboven in beeld. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 48cm x 38cm (beeld)
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Hele lichte golving aan de uiterste linker- en rechterkant van het blad, wat vage vegen in de witte marge linksboven en een heel ondiepe deuk/kras rechtsboven in beeld. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 4-10-2020 um 13:02 |
Endzeit | 12-10-2020 um 19:48 |