Heinrich Steiner - Handsignierte Lithographie: Abstrakte Komposition
Gonnie van de Ven-de Bruijn - Ohne Titel
Wouter Stips - Farbsiebdruck DADDY CAT DOG --- HANDSIGNIERT
Technik | Ölgemälde |
Träger | Panel |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 41 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Schilderij (olieverf op paneel) van Bruno Ceccobelli. Titel: God Gold. Afmetingen inclusief lijst: h41 x b40 cm. Het werk is handgesigneerd en betiteld op de achterzijde. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat ven echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Zustand | |||
Zustand | Angemessen | ||
Conditie: in redelijke staat. Rechtsonder is een stukje hout van het werk af. Er zitten krassen op het werk | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 26-9-2019 um 16:02 |
Endzeit | 6-10-2019 um 20:24 |