Halskette und Anhänger aus 14-karätigem Gold mit Perle und Diamant im Brillantschliff. 0,10 ct.
Albert Cambeen - Aquatinta & Aquarell
Leonore Adler - Frankfurt bei Nacht
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 2005 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 69 x 69 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 75 exemplaren |
Vrolijke zeefdruk van Caja Wong Chung. Het werk is in nieuwstaat. Het bedrukte deel is 60 x 60 cm groot.
Gesigneerd en genummerd in potlood . Het kunstwerk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. Tijdens de pandemie kunnen we uw aankopen opslaan in één van onze opslagkamers.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Zustand | |||||||
Zustand | Wie neu | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 26-9-2022 um 9:41 |
Endzeit | 9-10-2022 um 22:14 |