Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Jahr | 1991 |
Technik | Gemischte Technik |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 50 x 65 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 56 x 70 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
https://carlabudding.nl/pigmenten.php
Carla Budding 1952, woont in Amsterdam werkt in Zaandam Beeldend kunstenaar, docent tekenen/schilderen Gerrit Rietveld Academie van 1971 – 1976 grafiek en schilderen, Rijksacademie 1976 -1977 monumentaal.
tekende de laatste jaren op papier, meestal in een reeks, met o.i.inkt, ballpoint, potlood of aquarel. Recent werkt ze met aquarel maar niet in de traditionele zin.
Techniek Pigment grafiet papier
Zustand | |
Zustand | Gut |
Goed | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Leeuwarden, Niederlande |
Ort des Objekts | Leeuwarden, Niederlande |
Startzeit | 20-12-2020 um 16:35 |
Endzeit | 17-1-2021 um 21:22 |