David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Carla Kleekamp (1937): En suspens, kleurets/reliëfdruk
Zie ook: https://rkd.nl/explore/artists/44630 en http://www.carlakleekamp.nl/
Gesigneerd in potlood, rechtsonder: en suspens – Carla Kleekamp éprouve d’artiste 1983(?) voor Bardine 3 mei 1986
Jaartal: 1986
Techniek: kleurenets/reliëfdruk
Ingelijst: nee
Conditie: paar vlekjes, resten papierplakband achterzijde randen.
Beeldmaat: 22 x 33 cm
Papiermaat: 33 x 42 cm
Kosten verzending in NL € 10. Overige landen: Verzendkosten op aanvraag (gebruik de button 'Vraag de verkoper') Dit werk kan worden afgehaald (zonder verdere kosten).