Peter Heij - Westlake (Mischtechnik)
Martin Kers - Serie von 11 Landschaftsfotos
A.R. Penck - 2 gerahmte Lithographien
Bob Kemper - Serie von 4 Siebdrucken: Road, Europoort, Rail und Air
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenares; Carolina Paulussen
Techniek; Zeefdruk
gesigneerd en genummerd met potlood
Titel; Roos
Oplage: 200 ex
maten; 90 x 60 cm
in goede staat
op geschept papier