Bernadette Leijdekkers - Fortschrittliches Denken
Erwin van Krey - Erschrockenes Mädchen
Rob Morren - Linoldruck, Das Jesuskind - Gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenares; Cecile van der Heiden
Techniek; Zeefdruk
gesigneerd en genummerd met potlood
Oplage; 50 ex.
op geschept papier
maten: 65 x 50 cm
1995
Startzeit | 19-7-2016 um 7:58 |
Endzeit | 26-7-2016 um 7:58 |