Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Inkttekening op krant van Cees Bantzinger. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen papier: H17 x 10 cm. Afmetingen voorstelling: H16 x b8,5 cm. Conditie: Voorstelling is in goede staat. Langs de onder- en bovenrand licht verkleurd. De onderrand is wat kreukelig.
Het werkje kan op risico van de koper in een envelop, tussen karton, worden verzonden voor 5,50 euro binnen Nederland.
ZZTEK
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 23-1-2018 um 12:07 |
Endzeit | 29-1-2018 um 20:07 |