Aad de Haas - Schwarzweiß, Linolschnitt (signiert von Aad de Haas selbst)
Lita van Engelenhoven - Sommergefühle
Volker Ritters - Drei handsignierte Siebdrucke: Alchemist, View, Landscape
Walter Farndon - Herbst in Berglandschaft mit Fluss
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Afmetingen 24 x 30,5.
Conditie :Wat tape resten achterzijde/enige verkleuringen voorzijde.
Herkomst A.Bantzinger.Handgesigneerd achterzijde 1939
Zwarte verf & krijt/ inkt.
Bantzinger ondernam in 1939 een voetreis door België, Zwitserland en Italië.
Alleen verzending.
Startzeit | 28-11-2016 um 18:46 |
Endzeit | 11-12-2016 um 20:46 |