Gerhard Fietz - Altes Druckprinzip
Nicht oder unleserlich signiert - Vintage-Lampensockel mit marmorierter Glasur
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Dit is een unieke en uitzonderlijke lithografie van Charles DELPORTE. . Zelden aangeboden!
Dit kleurrijk werk is gedrukt op ARCHES papier
Het is in groene stift/balpen getekend door de kunstenaar rechts onderaan.
Tekst door de kunstenaar toegevoegd in groene stift/balpen:
'A mes amis Jacqueline et André. Gn pennigération très amicale, Charles, le 2 janvier 1972'
Het werk is genummerd: Epreuve d'Artiste.
De totale afmetingen zijn 56,5 cm x 45 cm
Niet ingekaderd, maar kan wel met kader verzonden!
In uitzonderlijke staat, lichtjes vergeeld ( 46 jaar oud )
Verzending B: 12€ NL: 20€
Charles Delporte (4 december 1928 in Marcinelle - 6 november 2012 in Charleroi) was een Belgische schilder en beeldhouwer.
Zijn werken worden tentoongesteld in musea, stichtingen, kerken en steden over de hele wereld. Een museum werd aan hem gewijd in Damme (bij Brugge), van 1990 tot 2013.
Ook was hij dichter en muzikant.
Hij werd benoemd tot Ridder van de Orde van St. Sylvester door Paus Johannes Paulus II.
Verschillende van deze monumentale sculpturen werden op verschillende rotondes in Charleroi gebouwd. "Canter of Liberty" (bekend als de "Three Cocks") en "Blik van het licht", een driekoppige kop, zijn de bekendste.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Wolvertem, Belgien |
Ort des Objekts | Wolvertem, Belgien |
Startzeit | 15-5-2018 um 9:30 |
Endzeit | 26-5-2018 um 19:30 |