Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie ets door de graficus Charles Donker, getiteld 'Vossegat 2', oplage 50, in passepartout, ingelijst.
Niet gedateerd. Titel in de gravure middenonder. Met potlood genummerd '2/50' linksonder, gesigneerd 'Charles Donker' rechtsonder.
Beeldmaat: 36,5 x 27,5 cm, bladmaat: 44,4 x 32 cm, lijstmaat: 51 x 41 cm.
In zeer goede staat, in witte aluminium wissellijst, met glas.
Verzending is mogelijk, goed verpakt en aangetekend, maar risico op glasbreuk is voor de koper. Anders ophalen in Breda.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Breda, Niederlande |
Ort des Objekts | Breda, Niederlande |
Startzeit | 9-10-2017 um 13:46 |
Endzeit | 23-10-2017 um 14:01 |