Art des Kunstwerks | Sondereditionen |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Ets door Charles Swijncop
Voorstelling van een Spaanse poort met wandelaars en man op een ezel
Losbladig, beeldmaat 39x30, bladmaat 66x50
Gesigneerd l.o. in de druk 'Charles Swijncop'
Getiteld op achetrzijde: 'En Espagne'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 6-7-2018 um 12:50 |
Endzeit | 20-7-2018 um 15:00 |