Jan Voets - Acryl auf Platte, Liegende Frau – gerahmt – 1977
Pavel Sukdolak - TITEL schwer lesbar
Nico Cevat - Stillleben mit Büchern.
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Jonge vrouw met de bloemenmand
Louis Swyncop - ca 1922
gesigneerd in potlood rechter onderhoek
afme. : 32 x 25 cm ( op blad 38.5 x 30 cm )
conditie : goed, voldoende marges, verso blank (met taperesten langs de rand)
Charles Swyncop (1895 - 1970) was een Belgisch kunstschilder uit de eerste helft van de twintigste eeuw die bij voorkeur vlotte, niet-diepgaande thema's aansneed.
Swyncop was leerling van de Academie in Brussel en van Alfred Bastien. Bij deelname aan de Romeprijsvraag in 1920 behaalde hij de derde prijs. Hij verdiepte zich in Rome in de iconografie, het gebruik van het perspectief en de studie van de grote meesters.
Louis Swyncop schilderde, net als zijn broer Philippe, in het lichtere genre, een zorgeloze wereld.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Borsbeek (antwerpen), Belgien |
Ort des Objekts | Borsbeek (Antwerpen), Belgien |
Startzeit | 21-12-2016 um 10:33 |
Endzeit | 4-1-2017 um 10:33 |