Jiri Anderle - "Madame Favart" 1980 - Auflage 70 - handsigniert
Markus Raetz - Teppichstruktur
John Martineau - „Harmony in Space“ 1979 - Auflage 30 - handsigniert - nummeriert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Schilderachtige ets uit de eerste helft van de vorige eeuw.
Titel : Stadsbeeld Antwerpen met zicht op de Sint Andrieskerk
Afmetingen beeld : 35.5 x 22.5 cm
Gesigneerd : voluit gesigneerd met potlood en betiteld
Materiaal : ets op stevig papier opgenomen in passepartout met achtervel
Conditie : de ets verkeert in zeer goede staat.
Garantie : de prent wordt volledig gegarandeerd
Verzending : verzending is mogelijk. Voor Nederland kosten 8.50. Voor België 15.00.
Startzeit | 11-11-2014 um 15:19 |
Endzeit | 23-11-2014 um 15:19 |