Claas Prins - Blick auf den Amsterdamer Hafen aus den 1950er Jahren
Arie-Kees van Noort - Strandszene
Evert Moll - Öl auf Leinwand, Aktivität im Hafen – gerahmt
Willem Frederik Noordijk - Landschaft mit Kühen an der Gooijergracht in Blaricum, Laren, Eemnes
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1989 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Modern |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 21 x 15 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 81/250 |
Zeefdruk van Charlotte Mutsaers. Incl gesigneerd boekje(gesigneerde colophon): Hanegeschrei. Jaar: 1989. Nummer: 81/250. Afmetingen blad: H21 x b15cm. Afmeting voorstelling: H10 x b9cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Zustand | |||||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||||
In zeer goede staat | |||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 12-3-2021 um 14:16 |
Endzeit | 19-3-2021 um 20:21 |