Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Chris de Bueger (1948) Amsterdam.
Uit nalatenschap doen wij alle design- en kunstvoorwerpen van de hand waaronder dit abstracte werk van Chris de Bueger. Het betreft een werk in een hele kleine oplage van 10 stuks, waarvan dit nr. 4 is.
Chris de Bueger heeft oa. werk in het Stedelijk Museum te Amsterdam.
Maat: 30x40cm, inclusief zuurvrij passepartout
Staat: onberispelijk op licht verzuurd papier.
Galerie waade: 1.250,-
Afhaal locatie: Utrecht
verzending binnen NL: 15,- (aangetekend in robuuste verpakking)
Startzeit | 4-11-2013 um 15:13 |
Endzeit | 10-11-2013 um 15:13 |