Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Siebdruck |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 63 x 81 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk van Chris de Bueger. Titel: Gelijktijdig 3. Nummer: 6/15. Afmetingen werk: 63 x 81. Afmetingen voorstelling: H40 x b81cm.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Conditie: in goede staat. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 6-5-2020 um 18:02 |
Endzeit | 5-7-2020 um 12:34 |