Jan Reinder Adema - Verleumdungen
Joan Gardy Artigas - Chinesischer Stierkampf
Pum Niemeijer - Abstrakte weibliche Form - Radierung
Jelle Hoogstra - Französische Straßenszene - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Chris(tiaan) de Moor. (1899-1981)
Prachtig uitgevoerde lithografie van zijn in gemengde techniek getekende (Italiaanse) landschappen.
Titel: z.t. Landschap III.
Afmetingen blad: 44,5 x 65 cm.
Afmetingen beeld: +/- 39 x 58 cm.
Techniek: Lithografie in de offsettechniek.
Signatuur: r.o. Christiaan de Moor. In potlood.
Oplagenummer: XVI / XXV. l.o. In potlood.
Dit werk is niet gedateerd, maar is waarschijnlijk van na 1966 toen hij in Italië ging wonen.
Conditie: In uitstekende staat.
Verzending: Door Post.nl. Aangetekend met Track en Trace € 12,50. Naar België € 20,-
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 3-8-2017 um 14:47 |
Endzeit | 11-8-2017 um 14:47 |