18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Siebdruck |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 21 x 21 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar : Christiaan Paul Damsté
jaar: ca. 1983
techniek: Zeefdruk
afmetingen : 21 x 21 cm.
gesigneerd: gesigneerd
jaartal : geen, maar ca. 1983
Conditie: Mint
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 26-4-2022 um 14:00 |
Endzeit | 5-5-2022 um 22:37 |