Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1993 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 64 x 46 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Kunstenaar : Christiaan Paul Damsté
jaar: 1993
techniek: Zeefdruk
afmetingen : 64 x 46 cm.
gesigneerd: gesigneerd in potlood
gedateerd: in druk 1993
oplage : onbekend. maar zal niet erg groot zijn want is originele zeefdruk
Conditie: Mint
Voor meerdere Damsté affiches . Zie museum Zurich
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Startzeit | 6-5-2022 um 13:11 |
Endzeit | 13-5-2022 um 21:51 |
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |