Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1981 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | onbekend |
Kunstenaar : Christiaan Paul Damsté
jaar: 1981
techniek: Zeefdruk
afmetingen : 65 x 50 cm
gesigneerd: Christiaan Paul Damsté ( in potlood )
gedateerd: 1981 in de zeefdruk
oplage : geen nummering en het is mogelijk dat dit een Unicum is
Conditie: Mint
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Startzeit | 6-5-2021 um 9:20 |
Endzeit | 13-5-2021 um 22:05 |
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |