Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Sondereditionen |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Nicht signiert / Unterschrift mitgedruckt |
Uit de nalatenschap van meesterdrukker Henk van der Vet.
titel: "Dormi fable d'eveil"
- Exclusieve proefdruk met enkel de bijdrage van Christian Dotremont (1922-1979)
- Met blinddruk stempel
- Verso stempel van Atelier van der Vet/ Veilinghuis Peerdeman
- Afmetingen blad incl passepartout: h77 x b62.5 cm. Afmetingen voorstelling: h67 x b52.5
- Conditie: in goede staat. Er zit een klein vlekje linksonder(zie foto)
Speciale aanbiedingsprijs voor deze Belgische special!
Het werk was een samenwerking van twee belangrijke CoBrA leden Appel & Dotremont.
Deze exclusieve aangeboden proefdruk vertoont enkel de bijdrage van Dotremont, zeldzaam!
Op de laatste foto is het uiteindelijke resultaat te zien, met Karel Appel. Dit laatste werk wordt niet meegeleverd. Het gaat alleen om de proefdruk van Dotremont.
ZZBEL ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 9-3-2018 um 17:22 |
Endzeit | 19-3-2018 um 19:22 |